5 ستاره شدن فوتبال ایران به عنوان یک افتخار باید ادامه یابد/ جایگزینی فوتسال به جای فوتبال در المپیک

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، مهدی تاج ظهر امروز در نشست انتخاب رئیس هیات فوتبال استان ایلام اظهار داشت: با تلاش‌های صورت‌گرفته پنج تیم فوتبال کشور در رده‌های مختلف سنی به جام جهانی صعود کرده‌اند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پنج ستاره شدن فوتبال به عنوان افتخار کشور باید ادامه یابد و در این راه برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است و با افتخار تنها فدراسیونی هستیم که پنج تیم آن در رده‌های مختلف سنی به جام جهانی صعود کرده است.

وی اضافه کرد: برخی مشکلات مالی وجود دارد اما مانع صعود تیم‌ها به جام جهانی نشده است و صعود تیم‌های فوتبال قدرتمندانه بوده و امیدواریم شاهد صعود این تیم در مرحله گروهی و کسب نتایج درخشان باشیم.

تاج تصریح کرد: فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی لازم را برای پیشرفت فوتبال داشته و در این راستا اقدام به تقویت ورزش‌ پایه و استعدادیابی نونهالان و نوجوانان کرده و این روند استمرار دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تقویت ورزش پایه مهم‌ترین نیاز برای توسعه ورزش بوده و در این راستا تلاش‌های ویژه‌ای صورت گرفته است و افزون بر این با اختصاص 27 دهم درصد بودجه کارخانه‌جات بزرگ به ورزش فوتبال اختصاص یافته که این مهم تحولی را در این حوزه پدید آورده است.

وی ادامه داد: فوتبال در جام جهانی از المپیک گسترده‌تر و استقبال مردمی بیشتری از آن می‌شود و سعی شده در این زمینه نیز برنامه‌ریزی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تبدیل فوتبال به فوتسال در المپیک یکی از برنامه‌های مد نظر است که امیدواریم با تحقق این مهم در المپیک نیز افتخارآفرین باشیم.

انتهای پیام/ج/

Let’s block ads! (Why?)

Source: برگزیده

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *