شلیک موشک به امارات در راستای «دفاع از خود» انجام شد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی انصارالله در گفت‌وگو با «المیادین» اعلام کرد شلیک موشک به امارات در راستای «دفاع از خود» بوده است.

وی افزود: امارات به دلیل خجالت کشیدن از این موضوع، شلیک موشک را منکر می‌شود.

البخیتی ادامه داد درباره آنچه در صنعا می‌گذر مبالغه‌های بسیاری صورت می‌گیرد،‌ امور به شکلی سریع در حال انجام است و میان جنگنده‌های ائتلاف و برخی اقدامات در داخل (صنعا) هماهنگی وجود دارد.

وی تصریح کرد علی عبدالله صالح رئیس‌جمهور پیشین یمن اطلاعاتی میدانی به ائتلاف عربی به رهبری عربستان داده است؛ صالح میان مردم فتنه و به آن افتخار می‌کند.

البخیتی در ادامه گفت: ما درهای توبه را نبسته‌ایم اما این موضوع، شروطی دارد.

وی سپس گفت برخی از اعضای حزب کنگره مردمی از اظهارات علی عبدالله صالح ناراضی هستند و اینها باید به دنبال رهبرانی جدید باشند؛ سخنان صالح مانند اعلام جنگ علیه ما بود و آنچه وی انجام داد خیانت بود.  

امروز (یکشنبه) موشکی به سمت تاسیسات اتمی «البراکه» در امارات شلیک شد.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)

Source: برگزیده

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط ادامه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم تحصیل در کانادا و استرالیا شرایط بورسیه تحصیل در کانادا تحصیل کانادا تحصیل در کانادا رایگان
تحصیل در استرالیا هزینه تحصیل در استرالیا ملک پور تحصیل در استرالیا و کانادا تحصیل در استرالیا بدون ایلتس تحصیل استرالیا بورس تحصیلی در استرالیا