ترافیک سنگین در هراز و فیروزکوه/ مسافران نوروزی در ترافیک بازگشت

علی سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محور‌های هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم‌به‌حرم اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از سمت استان‌های شمالی محور هراز درحال حاضر سنگین در جریان است.

وی بیان کرد: وضعیت تردد از جنوب به شمال محور هراز عادی و روان است و خودروها به مرور در‌حال عبور از این محور هستند.

جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه در محور فیروزکوه در مسیر شمال به جنوب سنگین و در مسیر مخالف جنوب به سمت شهرهای شمالی عادی و روان در جریان است.

وی افزود: وضعیت ترافیکی در محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم‌به‌حرم نیمه‌سنگین در‌جریان است انواع وسایل نقلیه در هر دو سمت در‌حال عبور از این محورها هستند.

سلیمانی ادامه داد: بخش عمده‌ای از ترافیک موجود در محورها به بازگشت مسافران نوروزی اختصاص دارد که بخشی از مسافرانی که تاکنون بازنگشته بودند در‌حال بازگشت به تهران هستند.‌

وی اذعان کرد: مسافران در این شرایط باید با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، عدم سرعت، سبقت، حرکات مارپیچ و… سفری ایمن را برای خود و دیگر هموطنان رقم بزنند.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اظهار کرد: رعایت مدیریت زمان سفر می‌تواند عامل مهمی در کاهش ترافیک‌های بعد از تعطیلات باشد و مسافران با به‌کار‌بردن این مدیریت می‌توانند سفری بدون تاخیر و با کمترین زمان را سپری کنند.

وی در پایان متذکر شد: عوامل پلیس‌راه با‌ آمادگی کامل و با استفاده از تمامی تجهیزات در قالب تیم‌های محسوس و نامحسوس در سطح محورها به‌صورت شبانه‌روزی حضور دارند و در صورت بروز گره‌ترافیکی اقدام به روان‌سازی جریان ترافیک خواهند کرد.

انتهای‌پیام/ن

Let’s block ads! (Why?)

Source: برگزیده

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *