تارتار: مقابل پرسپولیس کوتاه نمی‌آییم تا برنده شویم/ پارس جنوبی برای مدعی‌ بودن وارد لیگ برتر نشده است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از جم، مهدی تارتار بعد از ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: درباره بازی باید بگویم که فردا دیدار بزرگی مقابل پرسپولیس داریم. شرایط جدول به گونه‌ای رقم خورد که با یکدیگر رقیب هستیم. در بازی فردا کوتاه نمی‌آییم تا برنده بازی فردا باشیم.

وی درباره اینکه بازیکنان پارس جنوبی در آنالیزهای برنامه‌های تلویزیونی معمولاً نمرات خوبی می‌گیرند، افزود: امروزه در دنیا نتایج بازی‌ها را بازیکنان رقم می‌زنند. من هر چقدر هم بخواهم با بازیکنان بی‌کیفیت کار کنم به نتیجه‌ای نمی‌رسم. بازیکنان ما جوان هستند؛ هرچند که تجربه آنها از سایر تیم‌های مدعی کمتر است، اما به هر حال ما برای مدعی بودن وارد لیگ نشدیم؛ هرچند که الان جزء مدعیان هستیم و باید برای ادامه این روند بجنگیم، اما نباید فشار بیش از اندازه‌ای روی بچه‌های تیم باشد و آنها باید بدون استرس بازی کنند تا بتوانیم روند خوب خودمان را ادامه دهیم.

تارتار تصریح کرد: بارها گفته‌ام که من یک پرسپولیسی هستم و در مکتب پرسپولیس بزرگ شدم، در مکتب پرسپولیس یاد گرفته‌ام که برای پیراهنی که به تن دارم بجنگم.  امروز هم پیراهن پارس جنوبی بر تن من است و همه تلاشم را برای موفقیت این پیراهن انجام می‌دهم از همین طریق هم از هوادارانمان می‌خواهم که فردا همگی مثل بازی با استقلال با لباس‌های زرد به استادیوم بیایند و از ما حمایت کنند. اگر برد می‌خواهیم باید همه تلاش کنند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره اینکه برای بازی فردا مصدوم یا محروم دارد؟ چنین پاسخ داد: شکر خدا محروم نداریم، اما درباره امید سینگ باید تصمیم بگیریم، اما علی دشتی فردا بازی می‌کند.

انتهای پیام/ذ

Let’s block ads! (Why?)

Source: برگزیده

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *